Nedeľa, 2. október 2022
SZSDT
FESPA
hlavná stránka informácie novinky 5. konferencia PrintProgress - ON-LINE

5. konferencia PrintProgress - ON-LINE

Pozývame Vás – členov SZSDT -  zúčastniť sa ON LINE konferencie PrintProgress a načerpať nové informácie a inšpirácie z oblasti polygrafie a tlače.
.
Program a registračný formulár ako i podrobnejšie informácie nájdete v našom newslettri nižšie respektíve na našej stránke www.printprogress.sk .
.
Veríme, že Vás táto možnosť zúčastniť sa na ON LINE 5. konferencii PrintProgress zaujala. Budeme radi ak ju využijete, zaregistrujete sa a pozriete si konferenciu alebo jej vybrané prezentácie v dňoch 4.-11. februára 2021.
.
Ak by ste sa rozhodli podporiť nás a zaregistrovali sa ako členovia SZSDT, ponúkame skupinovú cenu vstupného zredukovanú o 50 %, ako tradične pre členov SZSDT ponúkame aj pri iných akciách, ktoré organizujeme pod hlavičkou PrintProgress.
.
Cena vstupného na celý program je 69,00 EUR + DPH. Pre členov SZSDT je cena  35,00 EUR + DPH.
.
Program a vstup obsahuje okrem 4 blokov konferencii aj 8 samostatných hodinových workshopov.  Zaregistrovaným účastníkom budeme posielať balík s konferenčnými materiálmi a boli by sme radi, ak by tieto dorazili ešte pred samotným dátumom začiatku konferencie (4.2.2021) na doručovaciu adresu. Z uvedeného dôvodu sa však každý účastník musí zaregistrovať na samostatnom formulári.
.
Preto Vás prosíme, v prípade záujmu o účasť ON LINE, neodkladajte svoju registráciu na poslednú chvíľu. Link nájdete nižšie v tomto e-maili.
.
Tešíme sa na stretnutie, tentokrát v nových podmienkach – on line.
.
S pozdravom
.
Marian Hains
 VELDAN, spol. s r.o.

email: hains@veldan.sk
tel: +421 905 612 197
web: www.veldan.sk

 

Registrovaní a členovia SZSDT

FESPA
organizácia FESPA výstavy a akcie FESPA

Naši partneri
ITMA 2023 Milan
KASI
BARTOŠ
TEPEDE
CENTRUM SERVIS
PrintProgress
Slovenská chránená dielňa
Polygrafia & Fotografia
Tu môže byť
aj vaša reklama!
reklama na webe SZSDT