Utorok, 29. november 2022
SZSDT
FESPA
hlavná stránka informácie novinky FESPA Global Print Expo Berlín 2022

FESPA Global Print Expo Berlín 2022

FESPA Global Print Expo 2022 sa bude konať od 31. mája do 3. júna 2022 na výstavisku Messe Berlin v Nemecku. Podujatie je poprednou európskou výstavou pre sitotlač, veľkoformátovú digitálnu tlač a potlač textilu.

Stovky vystavovateľov predstavia svoje najnovšie inovácie a nové produkty uvádzané na trh v oblasti grafiky, dekorácií, obalov, priemyselných a textilných aplikácií. Výstava bude inštalovaná v 8 halách výstaviska Messe Berlin.

Plánované  sprievodné akcie:

  • Printeriors 2022 – už po šiestykrát sa bude konať táto sprievodná akcia. Globálna tlačová komunita sa stretne, aby oslávila a predstavila najnovšie dekorácie interiéru.
  • World Wrap Masters Europe 2022 a World Wrap Masters Final 2022 – táto akcia bude zahŕňať školiace workshopy, ukážky práce odborníkov z odvetvia a sprievodné súťaže
  • S blížiacim sa termínom otvorenia výstavy FESPA GPE Berlin 2022 budeme postupne dopĺňať a informovať o detailoch ďalších sprievodných akcií

Návštevníci výstavy sa budú môcť podeliť o poznatky, preskúmať nové trendy, investovať do nových strojov alebo spotrebného materiálu a objaviť najnovšie inovácie, ktoré prinášajú farby do života!

 

Spoločne s FESPA Global Print Expo 2022 sa bude konať European Signage Expo 2022 ako významná európska špecializovaná výstava netlačenej a vizuálnej komunikácie, na ktorej vystavovatelia prezentujú najnovšie riešenia v oblasti signage.

https://www.fespa.com/sk/diania/2022/globalna-tlacova-vystava-fespa-2022

Registrovaní a členovia SZSDT

FESPA
organizácia FESPA výstavy a akcie FESPA

Naši partneri
ITMA 2023 Milan
KASI
BARTOŠ
TEPEDE
CENTRUM SERVIS
PrintProgress
Slovenská chránená dielňa
Polygrafia & Fotografia
Tu môže byť
aj vaša reklama!
reklama na webe SZSDT